Skip to main content
Dom Dom wolnostojący w Wyciążkowie
186.84 m² 4 pokoje 2 623 zł/m² Lipno
expand Galeria zdjęć
back Wróć do wyszukiwania Dom wolnostojący w Wyciążkowie

Dom wolnostojący w Wyciążkowie

Nr oferty: NBB-DS-2918 copy

Podstawowe informacje

Powierzchnia
186.84 m2
Rodzaj nieruchomości
Dom
Liczba pokoi
4
Cena
490 000 zł
Powierzchnia działki
1387.00

Szczegółowy opis

Przedstawiamy Państwu  ofertę domu wolnostojącego, usytuowanego na przestronnej działce o powierzchni 1387 m² w malowniczej, sielskiej okolicy. Ten urokliwy budynek w stanie surowym zamkniętym, o powierzchni użytkowej 134,71 m², rozłożony na dwóch kondygnacjach, oferuje nieograniczone możliwości aranżacyjne.

  1. Lokalizacja:

    • Dom znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, zapewniającym wyjątkowy kontakt z naturą i doskonałe warunki do odpoczynku.
  2. Powierzchnia działki:

    • Działka o imponującej powierzchni 1387 m², oferująca wiele możliwości zagospodarowania przestrzeni, takich jak ogród, strefa rekreacyjna czy dodatkowe budynki gospodarcze.
  3. Powierzchnia domu:

    • Powierzchnia użytkowa wynosi 134,71 m², z czego 74,73 m² przypada na parter, a 60,08 m² na piętro.
  4. Stan budynku:

    • Stan surowy zamknięty: Budynek posiada zamknięte ściany, dach oraz okna i drzwi zewnętrzne, a wnętrza są gotowe do dalszych prac wykończeniowych.
  5. Rozkład pomieszczeń:

    • Parter (74,73 m²):
      • Przestronny salon 42 m2 z możliwością wkomponowania kominka
      • Otwarta kuchnia 25,30 m2
      • Jadalnia
      • Przedpokój 5,60 m2
      • Łazienka 2 m2
    • Piętro (60,08 m²):
      • Główna sypialnia 18,16 m2
      • Dodatkowe sypialnie 14,90 m2 i 14,18 m2