Skip to main content
Mieszkanie Mieszkanie – Wrocław
41.60 m² 1 pokój 10 500 zł/m² Wrocław
expand Galeria zdjęć
back Wróć do wyszukiwania Mieszkanie – Wrocław

Mieszkanie – Wrocław

Nr oferty: NBB-MS-2927 copy

Podstawowe informacje

Powierzchnia
41.60 m2
Rodzaj nieruchomości
Mieszkanie
Liczba pokoi
1
Cena
436 800 zł
Powierzchnia działki
0.00
Piętro
2p
Liczba pięter
3
Rok budowy
2025
Gaz
brak
Ujęcie wody
ciepła - miejska
Ogrzewanie
C.O. miejskie

Szczegółowy opis

Nowoczesne mieszkania 23% VAT w spokojnej okolicy 

| Funkcjonalny układ | Blisko natury | Nowoczesna architektura | Gotowe do aranżacji

Przedstawiamy ofertę nowoczesnych mieszkań, idealnych dla osób prowadzących działalność gospodarczą oraz inwestorów, którzy chcą ulokować kapitał z możliwością rocznej stopy zwrotu. Dzięki 23% VAT, inwestycja jest świetnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców, łącząc funkcjonalne układy mieszkań z doskonałą infrastrukturą w rozwijającej się okolicy.

Kluczowe parametry mieszkania:

  • Powierzchnia: 41.60 m²
  • Piętro: 2
  • Wysokość pomieszczeń: 3,30 m
  • Cena: 10 500 zł/m²
  • Podziemny garaż: tak (zakup obowiązkowy)
  • Komórka lokatorska: tak (od 9 000 zł brutto)
  • Cena miejsca postojowego: 39 000 zł brutto

Lokalizacja:

Mieszkania położone są w spokojnej okolicy, która dynamicznie się rozwija, oferując bliskość sklepów, restauracji oraz terenów rekreacyjnych. Dodatkowo, doskonała komunikacja miejska, bliskość przystanków i planowana rozbudowa linii tramwajowej zapewniają szybki dostęp do kluczowych punktów miasta.

Dodatkowe atuty:

  • Nowoczesna winda
  • Podziemny garaż i komórki lokatorskie
  • Bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych
  • Świetna infrastruktura handlowa i usługowa

Termin oddania:

Planowana data oddania inwestycji: 30 września 2025

Inwestycja oferuje możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni w stanie deweloperskim, dostosowanej do indywidualnych potrzeb. To idealna opcja dla osób poszukujących nowoczesnego mieszkania w zielonej okolicy z jednoczesnym szybkim dostępem do miejskiego życia.

Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji:

Fabian Bokś, numer licencji: 27456
Telefon: +48 503 668 575

Nr oferty: NBB-MS-2927 copy

Fabian Bokś

Obsługuje 16 ofert Skontaktuj się ze mną: Wyślij wiadomość +48 503668575

Zainteresowała Cię ta oferta?

Wyślij wiadomość, lub zadzwoń i zapytaj o szczegóły

Ofertę obsługuje

Fabian Bokś

W ciągu 48 godz. skontaktuje się z Tobą jeden z naszych agentów
    Coś poszło nie tak! Sprawdź poprawność formularza 😞